zdraví - krása - vitalita


Vzdělávací programy

    Firmám, školám, uřadům či sportovním klubům nabízíme přednášky a měření s tématikou zdravého životního stylu, tzn. chyby ve stravovaní a s tím spojená rizika, kvalita potravin, skladba jídelníčku, pitný režim, vliv psychiky atd. V průběhu lze také diskutovat daný zdravotní problém, např. cukrovka, cholesterol, vysoký krevní tlak, onkologické onemocnění ve spojitosti se životním stylem. Během přednášek se snažíme účastníky aktivně zapojit tak, aby si zásadní problémy uvědomili sami a tím si je i snáze zapamatovali.

    Měření a přednášky je možno na sebe navázat tak, aby účastníci neodcházeli jen s naměřenými hodnotami, ale dokázali si je s informacemi získanými na přednášce spojit a uvědomili si, proč mají takové hodnoty a získali tím ucelený pohled na svoji tělesnou kondici. V případě zájmu lze poté navázat se zajemci individuální spolupráci. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

    Firmám dále nabízíme možnost slevových poukázek v rámci volnočasových aktivit, na které firma svým zaměstnancům přispívá. Tento typ zaměstnaneckého benefitu je v poslední době u firem stále oblíbenější, jelikož zdraví a produktivní zaměstnanci jsou vizitkou úspěšné firmy. Rádi bychom navázali spolupráci i s vaší firmou, proto nás v případě Vašeho zájmu kontaktujte.